Bu bir paragraf. Bu metni değiştirmek veya düzenlemek için tıklayın. Çok kolay.

Bu bir paragraf. Bu metni değiştirmek veya düzenlemek için tıklayın. Çok kolay.

                                                  Hakkımızda

Rengi Zeytin, 10 yıl önce Ege’de faaliyetlerine başlamış, zeytin ürünleri odaklı bir oluşumdur. Zeytinden ürettiğimiz başlıca ürün zeytinyağı olmakla birlikte; paraben ve alkolsüz içermeyen zeytinyağılı kişisel temizlik ürünleri de üretim yelpazemizin içinde yer almaktadır. Amacımız kaliteli ve adil bir üretim anlayışını ilke edinmek, tüketici ve üretici arasındaki iletişim kanallarını artırmak ve karşılıklı güvene dayalı bir üretim ağı oluşturmak ve bununla birlikte, zeytinyağının bir gıda ürününden öte bir şifa kaynağı olarak hayatımızın birçok alanında var olmasına öncülük etmek ve zeytinin iyileştirici gücüyle büyüyerek gelecek genç oluşumlara örnek teşkil etmektir. 

 

Yıllar boyunca elde ettiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi kullanarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Özellikle doğal olana hasret kaldığımız bu günlerde, yerli üreticiden öğrendiğimiz saf üretim anlayışıyla zeytini, özünü bozmadan sofralarınıza ve evlerinize getiriyoruz. “Doğa bekçi ile değil sevgi ile korunur.” sözünü düstur edinerek çevreye uyumlu üretim teknikleri kullanıyoruz ve ürünlerimizi geri dönüştürülebilir materyallerde şişeliyoruz. Zeytinyağının sofraların vazgeçilmezi olması ve bu sofraların bizi biz yapan değerlerden biri olması, yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu bizlere her gün bir daha hatırlatıyor. Bu nedenle müşterilerimiz ve onların memnuniyetleri bizi bu yolda motive eden en önemli itici güçtür. 

 

Ürünlerimizin doğallığından ve sadeliğinden ödün vermeden müşterilerimizin damak tadına uygun ürünler üretebilmek için müşterimizle sosyal medya platformlarından ve diğer platformlar üzerinden sıklıkla iletişime geçiyoruz ve geri bildirimlere göre kendimizi gözden geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Rengi Zeytin olarak müşterilerimizden gelen öneri ve şikayetlere göre yenilenmeye ve gelişmeye her daim hazırız. 

RENGİ ZEYTİN

Merkez:

Aşağıkızılca Mahallesi, Kemalpaşa. İzmir 35750

           0232 886 80 50

           rengizeytin@gmail.com

BİZİ TAKİP EDİN

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Gri Çember

 ©2018 Rengi Zeytin, Tüm hakları saklıdır.